Responsive Menus (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: One
vi: Một

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Both
vi: Cả hai

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Two
vi: Hai

en: Three
vi: Ba

en: Light
vi: Nhẹ

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Right to left
vi: Phải sang trái

en: Left to right
vi: Trái sang phải

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Dark
vi: Sẫm màu
