Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Menu
bg: Меню

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Right
bg: Дясно

en: Right to left
bg: От дясно на ляво

en: Left to right
bg: От ляво на дясно
