Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Menu
gl: Menú

en: Theme
gl: Tema

en: Expanded
gl: Expandida

en: Custom
gl: Personalizado

en: Both
gl: Ambos

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Right to left
gl: De dereita a esquerda

en: Left to right
gl: Esquerda a dereita

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: Dark
gl: Escuro
