Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Both
ka: ორივე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
