Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Menu
ne: मेनु

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
