Responsive Menus (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Theme
ta: தீம்

en: Expanded
ta: விரிவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Three
ta: மூன்று

en: Right to left
ta: வலமிருந்து இடம்

en: Left to right
ta: இடமிருந்து வலம்
