Responsive Theme Preview (2.3.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
