Responsive Theme Preview (2.3.2) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Name
ms: Nama

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Close
ms: Tutup

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
