Responsive Theme Preview (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
