Responsive Theme Preview (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း
