Responsive Theme Preview (8.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Close
nn: Lukk

en: Default language
nn: Standard språk
