Responsive Slideshow (3.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Blocks
af: Blokke
