Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Teaser
ar: موجز

en: Off
ar: إيقاف

en: Blocks
ar: الصناديق
