Responsive Slideshow (3.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Teaser
az: Tizer

en: Off
az: Söndürülüb

en: Blocks
az: Bloklar
