Responsive Slideshow (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Blocks
be: Блокі
