Responsive Slideshow (3.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Off
bg: Изключи

en: Blocks
bg: Блокове
