Responsive Slideshow (3.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
