Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Teaser
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Blocks
ca: Blocs
