Responsive Slideshow (3.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Off
cs: Vypnuto

en: Blocks
cs: Bloky
