Responsive Slideshow (3.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Edit
cy: Golygu

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Blocks
cy: Blociau
