Responsive Slideshow (3.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Off
da: Afbrudt

en: Blocks
da: Blokke
