Responsive Slideshow (3.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: On
de: An

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Off
de: Aus

en: Blocks
de: Blöcke
