Responsive Slideshow (3.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Off
el: Κλειστό

en: Blocks
el: Μπλοκ
