Responsive Slideshow (3.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Blocks
eo: Blokoj
