Responsive Slideshow (3.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: On
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Teaser
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: Blocks
es: Bloques
