Responsive Slideshow (3.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Off
et: Väljas

en: Blocks
et: Plokid
