Responsive Slideshow (3.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Blocks
eu: Blokeak
