Responsive Slideshow (3.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Edit
fa: ویرایش

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Off
fa: خاموش

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
