Responsive Slideshow (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Blocks
fi: Lohkot
