Responsive Slideshow (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: On
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Link
fr: Lien

en: Teaser
fr: Accroche

en: Off
fr: Désactivé

en: Blocks
fr: Blocs
