Responsive Slideshow (3.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Teaser
gl: Resumo

en: Off
gl: Desactivado

en: Blocks
gl: Bloques
