Responsive Slideshow (3.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Off
he: כבוי

en: Blocks
he: בלוקים
