Responsive Slideshow (3.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: On
hi: चालू

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Off
hi: बंद

en: Blocks
hi: ब्लॉक
