Responsive Slideshow (3.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Blocks
hr: Blokovi
