Responsive Slideshow (3.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Off
hu: Ki

en: Blocks
hu: Blokkok
