Responsive Slideshow (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Blocks
hy: Բլոկներ
