Responsive Slideshow (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Off
id: Matikan

en: Blocks
id: Blok
