Responsive Slideshow (3.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Off
is: Af

en: Blocks
is: Blokkir
