Responsive Slideshow (3.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Teaser
it: Anteprima

en: Off
it: Spento

en: Blocks
it: Blocchi
