Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Off
ja: オフ

en: Blocks
ja: ブロック
