Responsive Slideshow (3.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Blocks
jv: Blok
