Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Blocks
ka: ბლოკები
