Responsive Slideshow (3.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Blocks
kk: Блоктар
