Responsive Slideshow (3.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Blocks
km: ​ប្លុក
