Responsive Slideshow (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
