Responsive Slideshow (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
