Responsive Slideshow (3.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta

en: Blocks
lt: Blokai
