Responsive Slideshow (3.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Blocks
lv: Bloki
