Responsive Slideshow (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Blocks
mn: Хавтангууд
