Responsive Slideshow (3.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Off
mr: बंद
